Elektrik Üretim Tesisi Uygulamaları

TEİAŞ iletim şebekesi bağlantı noktalarındaki sayaçlar büyük miktarda enerji akışını ölçmek için en yüksek doğrulukta ve güvenilirlikte ölçüm yapmalıdır. Bu sayaçların giriş-çıkış ve haberleşme bağlantıları TEİAŞ’ın özel isteklerine uygun olarak seçilmelidir. Akım-gerilim trafosu oranları ve (master-slave) toplayıcı sayaç özellikleri ölçü noktasının özelliklerine göre sayaçlara önceden programlanır. TEİAŞ şebekesine bağlı ölçü noktaları için 15 yıldan uzun süredir sayaç tedarik ediyoruz. Tedarik ettiğimiz sayaçlar birçok trafo merkezi, üretim santrali ve TEİAŞ şebekesine bağlı üretim ve tüketim noktasında kullanılıyor.

 
bigstock-Two-Worker-Watching-The-Power--80842136-1500x1000px_mod.jpg

Sistem Çözümleri

İletim şebekesine bağlı sayaçların TEİAŞ tarafından onay verilen haberleşme portundan verilerinin okunup bilgisayarınıza aktarılması ve OSF formalarının otomatik olarak üretilmesi ile üretim-tüketiminiz her zaman kontrolünüz altında olur.

İhtiyacınıza uygun ve geleceğe hazır sistem altyapısını oluşturmak için bizimle irtibata geçin.

Elster Stafford-39_1503-1000px.jpg

Ölçme ve Haberleşme Donanımı

Distribütörü olduğumuz dünyanın önde gelen üreticilerinin iletim sistemine uygun ürünleriyle gelişmiş sayaç ve haberleşme donanımlarını tedarik ediyoruz.

İhtiyacınıza uygun ve geleceğe hazır sayaç ve haberleşme altyapısını oluşturmak için bizimle irtibata geçin.